Categories Uroda

Koreański krem przeciwsłoneczny Suntique do skóry wrażliwej

Suntique to koreańska marka, która za cel postawiła sobie nowoczesną ochronę skóry przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB i wyspecjalizowała się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji przeciwsłonecznej. Jeśli cenisz wartości K-Beauty, a zarazem szukasz produktu do swojej wrażliwej cery, z kosmetykami tej marki będziesz czuła się bezpieczna!

Krem przeciwsłoneczny to podstawa każdej kosmetyczki, zwłaszcza tej wakacyjnej – ma chronić skórę przed działaniem słońca, podrażnieniami i poparzeniem. Produkty Suntique to jednak coś więcej niż tylko codzienna ochrona – to formuła oparta na filozofii koreańskiego piękna, której podstawą jest odpowiedni skład i rytuał oczyszczenia oraz nawilżenie skóry.

 

Krem I’m Safe For Sensitive Skin – kojąca i lekka ochrona każdego dnia

Ochrona przeciwsłoneczna jest podstawą zdrowej skóry. W ofercie sklepu z koreańskimi kosmetykami https://beautikon.com/collections/ochrona-przeciwsloneczna znajdziesz całą linię produktów Suntique. Krem przeciwsłoneczny I’m Safe For Sensitive Skin jest wskazany do codziennej pielęgnacji, a jego innowacyjna formuła to połączenie stabilnej ochrony na poziomie SPF 35 PA+++ z łagodzącymi ekstraktami roślinnymi. Mamy tu wąktrotkę azjatycką, która posiada silne działanie regenerujące i stymuluje odnowę skóry oraz aloes o właściwościach nawilżająco-kojących. Ta wyjątkowa kombinacja nie tylko wzbogaca filtr, ale skutecznie wycisza podrażnienia i intensywnie odświeża skórę, co zapewni jej komfort w upalne dni.

Łagodna i kojąca formuła sprawia, że jest to kosmetyk lekki – nie obciąża skóry i zapewnia idealne wykończenie. Odpowiedni dla osób z cerą wrażliwą i skłonną do podrażnień, tym bardziej że nie posiada w swoim składzie żadnych chemicznych filtrów i kompozycji zapachowych.

SPF – pamiętaj o fototypie

Zanim sięgniesz po wybrany kosmetyk, pamiętaj, że w zależności od fototypu skóry, stosuje się odpowiednie filtry przeciwsłoneczne. SPF (Sun Protection Factor) jest współczynnikiem, który wskazuje bezpieczną ilość czasu, którą można spędzić na słońcu po zastosowaniu kremu. Zaczerwienienie obserwuje się zwykle po upływie 30 minut, stąd SPF 35+ kremu Suntique wydłuży Twoją ochronę o 35 × 30, czyli o około 17 godzin. Po tym czasie wskazane będzie oczyszczenie skóry i ponowna aplikacja kremu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *