Niezbędne akcesoria na spacer od Canpol Babies

Niezbędne akcesoria na spacer od Canpol Babies

Wyjście z maluchem na spacer to nie lada wyzwanie. Wymaga spakowania wielu potrzebnych rzeczy. Oprócz tych podstawowych jakimi są m.in. chusteczki, pampersy, przedstawiam Wam niezbędne akcesoria na spacer od Canpol Babies.

Niezbędne akcesoria na spacer od Canpol Babies

Wychodząc z Maksysiem na spacer zawsze mam zestaw od Canpol babies, w którego skład wchodzi:

1.Smoczek

Maksyś nie jest wielki fanem smoczka, ale kiedy zasypia, smok musi być i już. Obecnie traktuje go bardziej jako przyrząd do gryzienia – idą mu zęby, swędza strasznie dziąsła, wiec bierze do buzi co tylko ma pod ręką. Smocze Canpol babies zachwyca designem – stylowy, typowy dla chłopców. Bo jaki facet nie lubi samochodów? 🙂

2.Łańcuszek do smoczka

Łańcuszek do smoczka to niby niewielki gadżet, ale jak potrzebny. Nie wiem jak wasze dzieci, ale Maksyś lubi bawić się smoczkiem i nie raz wypadł mu podczas spaceru. Dlatego to absolutny must have podczas naszych wyjść. Zabezpiecza smoczek przed upadkiem, zabrudzeniem lub zgubieniem. Ma prostą konstrukcję, która umożliwia szybkie zapięcie łańcuszka jedną ręką – idealne dla świeżo upieczonych mam, które dopiero poznają tego typu gadżety 😀 My postawiliśmy na łańcuszek RACING, który pasuje do smoka 🙂

3. Etui na smoczek

Higieniczne i pojemne etui na smoczek to kolejny gadżet, w który warton się wyposazyć. Model od Canpol babies pozwala przechować dwa smoczki, gryzak czy też inne drobiazgi, tym samym zapobiega ich zabrudzeniu lub zgubieniu. Ma fajny desing, wygodny uchwyt, który ułatwia mocowanie do wózka, torby czy też fotelika samochodowego. Jak dla mnie to mega ułatwienie 🙂 Wnętrze jest zmywalne oraz wodoodporne, dzięki czemu jest banalne w utrzymaniu czystości.

4.Termoopakowanie

Niezbędne akcesoria od Canbpol babies to również termoopakowanie. Służy do przechowywania butelek z gorącym lub zimnym napojem. Czasami wybieram się z małym na dłuższy spacer lub dziadkowie go zabierają, gdy jest pora karmienia. Dzięki opakowaniu woda na mleko lub pojemniczek z zupką jest zawsze ciepły. termoopakowanie pasuje do wszystkich rodzajów butelek szerokich i wąskich. Posiada także praktyczny pasek (można go odpiąć), który ułatwia przenoszenie. Wewnątrz produktu jest folia termoizolacyjna, która spowalnia proces stygnięcia/nagrzewania płynów.

15 Comments

  1. Niepozorne dodatki, a ułatwiają życie! 🙂 Zwłaszcza łańcuszek na smoczek dodatkowo zabezpiecza – przydatny gadżet.
    Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *