Sesja w makach to bez wątpienia jedna z najfajniejszych sesji.Takie zdjęcia są klimatyczne i jednocześnie są świetną pamiątką.
Sesja w makach
O sesji w makach myślałam już jakieś kilka lat temu, ale zawsze o tym zwyczajnie zapominałam. Na mojej biegowej trasie znalazłam pole makowe i pomyślałam, że warto zrobić zdjęcia. Zadzwoniłam do przyszłego teścia i mówię „sesja w makach, kiedy pasuje?”. Wzięliśmy Maksysia, Bajkę i wyruszyliśmy :) Maksysia najbardziej interesował piasek, wiec musieliśmy sobie pomóc… jedzeniem :D A dla Maksysia jedzenie to taki sposób na to, aby pozował i był spokojny :D Młody ma po mnie apetyt i mam nadzieję, że nie doświadczę problemu z niejadkiem w przyszłości :) Bajkę puściliśmy, więc sobie pobiegała. Z pozowaniem do zdjęć było nieco trudniej. W domu zawsze prawie na pierwszym planie. Tu bardziej interesowała ją chyba wolność i swoboda :D W każdym razie sesja w makach się udała – ja jestem zachwycona zdjęciami i podziwiam umiejętności teścia (mam nadzieję, że to czyta, by spróbował nie przeczytać!) :D
Sesja w makach – stylizacja
Powiem Wam, że miałam milion pomysłów na stylizację w makach. Ostatecznie postawiłam na zwykłą, wygodną stylizację. Zwłaszcza, że po zdjęciach, szliśmy do lasu na spacer. Wybrałam czarne spodenki, a do tego białą, krótką bluzkę. Dajcie znać, co sądzicie o zdjęciach! :-)
NA KONIEC NIESPODZIANKA KOD RABATOWY 15 % Q3sandi( extra 15% off any order) work on PL site: https://pl.shein.com
spodenki – SHEIN /


21 komentarzy
Urocze zdjęcia, pamiątka na zawsze :) Pozdrawiam :)
Fantastyczne zdjęcia! :)
Przepiękna sesja w makach. Mi się mazy taka łaka w ogrodzie :)
Śliczna pamiątka, te piękne zdjęcia napewno będziecie oglądać z sentymentem:)
Ale psinka urosła, pamiętam ja jako szczeniaczka a Ciebie jeszcze w ciąży jak byłaś, maluszek rośnie zdrowo:)
Świetna stylizacja i piękna sesja. Ale i tak synek kradnie show.
Przyjemne, letnie zdjęcia :) Milo się patrzy.
Ależ cudne wyszły Wam te makowe zdjęcia :) Wspaniała pamiątka i idealne fotki do wsadzenia w ramki :)
Te maki każdemu zdjęciu dodają nisamowitej energii. Cudnie :)
Przede wszystkim znalazłaś piękne pole makowe :) A zdjęcia wyszły perfekcyjnie :)
Uwielbiam maki :) szkoda ze tak krótko kwitną :)
Piękne miejsce na sesję i świetny look!
Bardzo ładna sesja, maluszek chyba powoli przyzwyczaja się do obecności obiektywu
Świetna sesja :D Widać, że mieliście oboje tam niezła zabawę :) Pięknie pięknie :)
piękna sesja Wam wyszła, ja niestety nie mam żadnego zdjęcia w makach bo w mojej okolicy nie ma ich
No cudowna scenografia do zdjęć piękne zdjęcia wyszły.
Maki są naprawdę urocze, zdjęcia w nich wyglądają super.
ja niestety nie zdążyłam zrobić sobie sesji a bardzo mi się podoba :) Piękne zdjęcia :)
Piękne pole! U mnie była jedynie garstka maków :(
Sesja w maku musi być, wyszło naprawdę pięknie <3
[…] wybierane jest jako tło do rodzinnych sesji zdjęciowych, a także ślubnych. Podobnie, jak sesja w makach (która zrobiliśmy w tamtym roku, tak sesja w słonecznikach stanowi doskonały pomysł na sesje […]
[…] w tym klimacie! Sesja świąteczna rodzinna chodziła za mną już od pewnego czasu, tak jak sesja w makach, sesja w słonecznikach. I w tym roku wybraliśmy się z Maksysiem do profesjonalnego fotografa […]