ARANŻACJA WNĘTRZ: KOMINEK

ARANŻACJA WNĘTRZ: KOMINEK

Nie ma wątpliwości, że aranżacje wnętrz z kominkiem są przytulne i pełne nastrojowego ciepła. Dobra książką, ciepłe kakao i wygodny fotel obok kominka to zimowy niezbędnik. A jak urokliwie aranżować wnętrze z kominkiem? Sprawdź moje pomysły.
ARANŻACJA
Kominek nie tylko pozwala ogrzać się w jesienno-zimowym okresie, ale także podgrzewa atmosferę w naszym do mnie. Nie ma nic przyjemniejszego po męczącym tygodniu pracy, jak odpocząć przy kominku – zgadzacie się prawda? Kominki sprawdzają się zarówno we wnętrzach z tradycyjnym wystrojem, ale także i w nowoczesnych. Wszystko zależy od tego, jaki wybierzemy. Ponadto należy pamiętać, że kominki to także tanie źródło ogrzewania.
OSŁONA I AKCESORIA:
Jeszcze jeden ważny punkt, a mianowicie – akcesoria kominkowe potrzebne do prawidłowej instalacji ogrzewania centralnego użytkowanego z paleniska kominka możecie dostać. Nie zapomnijcie o nich! Najważniejsze jest bezpieczeństwo, które uzyskamy osłaniając palenisko kratą. Taka dekoracyjna osłona będzie również ważna, gdy w naszym domu jest dziecko, bowiem utrudni dostęp do gorącej szyby.  potrzebne nam będą także narzędzia, za pomocą których dorzucimy szczapę do paleniska, przegarniemy i wybierzemy popiół.
A wy kochani, macie kominek ?
fireplace1 fireplace2

16 Comments

 1. Eh w nowym mieszkaniu pozostaje mi tylko imitacja kominka niestety 🙁

  Pozdrawiam 😀
  Jagoda z mrsblueberry3.blogspot.com ;D

 2. Kominek fajna rzecz..ale do bloku w małym mieszkaniu jest bez szans… ;(

  Miłego i słonecznego dnia kochana 🙂 :* Udanej środy ! :*

 3. Wow, pięknie się to prezentuje! Od zawsze chciałam mieć kominek ;D

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie! UNREALIZABLE

 4. Ale cudowna ta aranzacja:) nie wiem czy wiesz u mnie w pracy co roku jest konkurs na aranzacje lazienki i kuchni mozna wygrac kase wiec zachecam cie do udzialu kochana:) kuchenny.com.pl i lazienkowy.pl, ale konkurs zaczyna sie dopiero 10.04:) dam ci znać:)

  Pozdrawiam
  http://www.karyn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *