Aranżacja wnętrz

ARANŻACJA WNĘTRZ: KOMINEK

Nie ma wątpliwości, że aranżacje wnętrz z kominkiem są przytulne i pełne nastrojowego ciepła. Dobra książką, ciepłe kakao i wygodny fotel obok kominka to zimowy niezbędnik. A jak urokliwie aranżować wnętrze z kominkiem? Sprawdź moje pomysły.
ARANŻACJA
Kominek nie tylko pozwala ogrzać się w jesienno-zimowym okresie, ale także podgrzewa atmosferę w naszym do mnie. Nie ma nic przyjemniejszego po męczącym tygodniu pracy, jak odpocząć przy kominku – zgadzacie się prawda? Kominki sprawdzają się zarówno we wnętrzach z tradycyjnym wystrojem, ale także i w nowoczesnych. Wszystko zależy od tego, jaki wybierzemy. Ponadto należy pamiętać, że kominki to także tanie źródło ogrzewania.
OSŁONA I AKCESORIA:
Jeszcze jeden ważny punkt, a mianowicie – akcesoria kominkowe potrzebne do prawidłowej instalacji ogrzewania centralnego użytkowanego z paleniska kominka możecie dostać. Nie zapomnijcie o nich! Najważniejsze jest bezpieczeństwo, które uzyskamy osłaniając palenisko kratą. Taka dekoracyjna osłona będzie również ważna, gdy w naszym domu jest dziecko, bowiem utrudni dostęp do gorącej szyby.  potrzebne nam będą także narzędzia, za pomocą których dorzucimy szczapę do paleniska, przegarniemy i wybierzemy popiół.
A wy kochani, macie kominek ?
fireplace1 fireplace2

16 komentarzy
Previous Post
28 marca 2017
Next Post
28 marca 2017

16 komentarzy

Leave a Reply