ARANŻACJA WNĘTRZ: OBRAZ NA PŁÓTNIE

ARANŻACJA WNĘTRZ: OBRAZ NA PŁÓTNIE

Remont w  pokoju chodzi za mną już od dawna, ale w związku z planami przeprowadzki myślę czy w ogóle jest sens go robić. Jednak chciałam coś zmienić. Poprosiłam chłopaka, aby przemalował pomarańczowe ściany na biało (nie mam pojęcia czemu nie pomyślałam o tym wcześniej, pomarańcz mi zbrzydł). Wszystko wyszło pięknie – majster z niego na 5+. Mimo to , ściana wydawała mi się nieco pusta. Pomyślałam, ze fajnie byłoby coś umieścić. Padło na obraz na płótnie ze strony eplakaty.pl . Dostępne są w różnych wymiarach, drukowane na płótnie bawełnianym najlepszej jakości. Każde płótno naciągane jest ręcznie na sosnowe blejtramy. Dodatkowo zabezpieczane jest lakierem, dzięki czemu obraz jest trwały a barwy wyraźne przez wiele lat. Można przebierać wśród obrazów związanych ze sztuką, znanymi postaciami i wydarzeniami. Jeśli interesuje Cię ekskluzywna dekoracja proponujemy piękne płótna z aktami, motoryzacją i fotografią. Znajdują się także piękne krajobrazy i panoramy miast. Obraz wiszący na ścianie co prawda to niewielki detal, aczkolwiek potrafi odmienić wnętrze. Temat obrazu, jego kolorystyka, styl, a nawet rama bardzo często determinują stylistykę pomieszczenia. Zdecydowałam się na obraz z wizerunkiem Marylin Monroe oraz cytatem – jednym z moich ulubionych.  Na jasnym tle świetnie się prezentuje otulona białym futrem uśmiechnięta, zmysłowa gwiazda kina lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku Marilyn Monroe. Natomiast cytat to świetna motywacja. Obraz możecie dostać tutaj.
Moja opinia:
Bardzo lubię wszelkiego rodzaju dekoracje i uważam, że obraz na płótnie to świetny wybór. Choć początkowo stawiałam na plakat, to jednak wizerunek Marilyn i cytat sprawiły,że wybrałam obraz. I wcale nie żałuję. Obraz przyszedł solidnie zapakowany, zabezpieczony i w nienaruszonym stanie. Przyczepiłam go na ścianę na taśmę dwustronną, żeby nie wbijać gwoździ – trzyma się idealnie i prezentuje się bardzo fajnie na ścianie. Ściana od razu lepiej wygląda. Jeśli nie lubicie gołych ścian to serdecznie Wam polecam taki obraz.
eplakaty1 eplakaty2 eplakaty3

25 Comments

  1. Fajny pomysł i ładnie to wygląda 🙂 Jednak jakoś nie do końca przekonują mnie takie wielkie grafiki. Może do pokoju młodzieżowego ok. Ja mam inny koncept na mieszkanie, które obecnie remontuję i urządzam.

  2. Z racji, że moja mama jest malarką nigdy nie kupuję żadnych innych obrazów, bo wyczaruje mi zawsze wszystko, o czym sobie tylko zamarzę 😉 Ale mieć Marilyn na ścianie to świetny pomysł!
    Pozdrowionka cieplutkie 🙂

  3. Prezentuje się bardzo ciekawie, chociaż takie plakaty to nie dla mnie – jak już mam wieszać, to pewnie sama bym grafikę zaprojektowała i wysłała do drukarni.

  4. Świetny obraz. Ja mam w planach malowanie więc na pewno coś nowego na ścianie zawiśnie, gdyż jakoś u mnie tak ubogo w tej kwestii :/

  5. Jak dla mnie obraz jest mega! 🙂 Idealnie wygląda na takiej ścianie 🙂

    gitaraiszpilki.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *