Categories Bez kategorii

DESIGNERSKIE MEBLE

Aranżacja wnętrz to nie lada wyzwanie. Dekorując nasze mieszkanie, chcemy, aby wyglądało ono imponująco. jednak oprócz świetnego designu, niewątpliwie ważna jest funkcjonalność pomieszczenia i maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Aranżacja wnętrz – jak zacząć?

Tak jak wspomniałam, należy połączyć design z funkcjonalnością. Oprócz ładnego wyglądu, pomieszczenia muszą być praktyczne. Bardzo ważne jest także wykorzystanie przestrzeni. Wystrój wnętrz powinien odpowiadać naszym gustom, odzwierciedlać nasz designrski pomysł.

Skąd czerpać inspirację?
Znalezienie inspiracji wnętrz jest naprawdę bardzo łatwe. Wystarczy odwiedzić kilka stron internetowych – wybór jest ogromny! Pamiętajmy jednak, aby nie kopiować, a inspirować się danym designem. Wystrój naszego mieszkania ma być nasz!

Design:
Nasze mieszkanie powinno być przede wszystkim przytulne. Dlatego unikajmy ostrego artystycznego wyrazu. No chyba, że taka Wasza natura. Postawmy na designerskie meble wyróżniają się kolorem, kształtem, a także wzornictwem. Niewątpliwie świetnym rozwiązaniem jest połączenie skandynawskiej elegancji z designerską wyobraźnią. Taka mieszanka sprawi, że meble wprowadzą do wnętrz ład, harmonię oraz spokój.

zdjęcie: malodesign.pl

2 comments

30plus blog says:

Uwielbiam takie dodatki do domu oraz skandynawski styl 🙂

Sikoreczka says:

Bardzo lubię meble wykonane w 'starym stylu’ – nie do końca przepadam za nowościami. Może dlatego, że jestem człowiekiem w którym wszystko musi dojrzeć.
Pozdrawiam

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *