Categories Blog modowy

JAK DZIAŁA CASHBACK ONLINE – POZNAJOMOSCI.PL ?

Świadome zakupy pozwalają nam zaoszczędzić pieniądze. A nie ma najmniejszej wątpliwości, że każdy z nas lubi dodatkową kasę, bonusy, a  także promocje i wyprzedaże. A co jeśli za zakupy mielibyśmy otrzymać zwrot części środków na nie wydanych? Brzmi jakby to było niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Oferuje nam to serwis PoZnajomości, który zwraca część kwoty wydaną na zakupy zrobione w internecie.  A jak to wygląda  w praktyce? Jak działa cashback online? Już Wam tłumaczę!

Jak działa cashback online?

Jestem osobą oszczędną. Oczywiście nie żałuję sobie wszystkiego, ale są rzeczy, które potrafię sobie odmówić tylko po to, aby odłożyć. Ponadto wciąż z szukam rozwiązań, pozwalających zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. I nie na czarną godzinę, tylko (jak mówi moja babcia) na przyjemności np. wyjazd za granicę, nowe auto itd. Ostatnio zgłębiłam temat cashback online, o czym słyszałam już jakiś czas temu. A wszystko za sprawą serwisu poznajomosci.pl , który wytłumaczył mi wszystko od A do Z. Postanowiłam, że podzielę się z Wami wiedzą. Najprościej tłumacząc, cashback online polega na tym, że serwis przekazuje większą część otrzymanego wynagrodzenia kupującym – od 70 do 80%, w zależności od typu produktu.

Jak zarabiać na zakupach?

Jak zatem zarabiać na zakupach? Należy wykonać trzy bardzo proste kroki:

1.REJESTRACJA

Pierwszym krokiem jest rejestracja w serwisie PoZnajomości – rejestracji możecie dokonać klikając TUTAJ. W formularzu podaje się dane osobowe oraz numer telefonu.  Po utworzeniu konta, będą się na nim zliczały zakupy robione za pomocą linków ze strony poznajomosci.pl . Ponadto będziesz miał wgląd na wysokość zgromadzonych środków, a także zlecenie wypłaty na konto bankowe. Warto również skorzystać z linku polecającego do zapraszania znajomych. jeśli ktoś się zarejestruje, otrzymasz wtedy 10% kwoty ich cachbacku. Musimy tylko pamiętać, aby zakupy zrobić z linku poznajomosci, aby naliczył się cashback.

2.ZAKUPY

Przechodzimy do.. zakupów! Zakupy robimy praktycznie codziennie, w ten sam sposób. jedyną różnicę stanowi sklep i sposób, w jaki do niego trafisz. Zakupy przez internet są o wiele wygodniejsze, ponieważ nie musisz wychodzić z domu i możesz zamówić daną rzecz o każdej porze dnia, niezależnie od godziny. Pamiętaj zalogować się na PoZnajomości. Następnie wyszukaj sklep i przejdź na jego stronę – Sklepy, które biorą udział w programie znaleźć można w zakładce sklepy, są podzielone według kategorii. Jeśli dokonasz zakupu prawidłowo, to w panelu klienta zobaczysz po pewnym czasie zwrot części kwoty.

3.ZYSK

I teraz przechodzę do najlepszej części, a mianowicie do… zysku! Gdy zostanie już zatwierdzona transakcja, sklep wypłaci prowizję PoZnajomości, a serwis podzieli się nią z Tobą! W ten sposób na koncie cashback będzie dostępna część kwoty, którą wcześniej wydaliśmy na zakupach. Zlecenie przelewu możesz wykonać, jeśli na koncie będzie 50 zł.

Cashback kupony i dodatkowe promocje

W zakładce  „kupony” możemy znaleźć  aktywne kupony, które dają dodatkowy rabat lub umożliwiają darmową wysyłkę. Dodatkowo można także zyskać dodatkowy rabat, powiększając swoje konto cashbacku.


Wypłacanie pieniędzy

Pieniądze możemy wypłacić, jeśli na koncie mamy 50 zł. Możliwe są wypłaty na konto bankowe, albo paypal.

Słyszeliście kiedyś o poznajomości?

 

13 comments

Kornelia says:

Świetny wpis! 🙂

Maja z fashion-moda says:

Bardzo przydatny post, a o cashbacku muszę chyba więcej nieco jeszcze poczytać 😉
Pozdrawiam!
Maja od Fashion-moda
PS: Masz bardzo ładną bluzkę 🙂

missreverie says:

You look lovely in red and that beverage looks delicious! It’s always nice to save some money as we shop! Great entry 🙂 x

Hanna B says:

Coraz więcej takich stron, ale warto wiedzieć też i o tej 🙂

Sakuranko says:

Oh very interesting darling
xx

Paulina says:

Bardzo wartościowy wpis? wielokrotnie słyszałam o tym, ale żyłam w przekonaniu, że pewnie to jakiś bubel. Warto zainteresować się tematem. Zawsze jest miło, jak człowiek może dorzucić trochę grosza do kupki z napisem Podróże?

Ewa says:

Jestem zbyt leniwa by się rejestrować w tych programach, ale chyba się nad tym zastanowię ?

Anna says:

Bardzo fajny wpis i przydatne info 🙂

zaniczka says:

Też lubię takie programy, które dają dodatkowe korzyści.

Beautiful & Young says:

Nie słyszałam o czymś takim, częściej robię zakupy stacjonarnie 😉 Bardzo interesujący wpis.
My blog

paulyenn says:

Muszę zapoznać się z tym bliżej 🙂

Katsuumi says:

Ale fajna sprawa! pozdrawiam i zapraszam 🙂

Swiat Mylady says:

Podoba mi się!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *