Categories klocki LEGO

LEGO City Policyjny pościg za furgonetką z lodami 60314 recenzja

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że małe dzieci marzą o tym, aby zostać policjantem czy policjantką. Maksymilian również! Dlatego w kolekcji LEGo nie mogło zabraknąć zestawu LEGO City Policyjny pościg za furgonetką z lodami 60314 recenzja!

LEGO City Policyjny pościg za furgonetką z lodami 60314

Zestaw LEGO City Policyjny pościg za furgonetką z lodami

Nazwa i numer: Policyjny pościg za furgonetką z lodami
Seria: LEGO City
Data premiery: 
Liczba elementów: 317
Cena katalogowa: ok. 100 zł
Wiek dziecka: 5+
Gdzie kupić: TaniaKsiazka.pl

Zestaw ten to LEGO City Adventures – o tym samym tytule jest serial, który możecie oglądać na Netflixie. Ja wcześniej go nie znałam i dopiero w tym roku odkrył go Maksyś. Jeżeli Wasze dzieciaki oglądają serial, to z pewnością rzucą Wam się od razu w oczy znajome postacie i pojazdy!

Co zawiera LEGO City Policyjny pościg za furgonetką z lodami?

W zestawie znajdziemy aż 317 elementów i jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 lat. Jednak czterolatek sobie również poradzi. Maksymilian układam sam, ja tylko nadzorowałam, ewentualnie coś pomogłam przy furgonetce.

policyjny pościg za furgonetką z lodami

Zawartość opakowania jest imponująca – nie tylko mamy możliwość zbudowania kolorowej furgonetki, ale także samochodu policyjnego i bankomatu. Co ważne, zestaw zawiera trzy minifigurki, w tym dwie znaną postać z telewizyjnego serialu LEGO City Adventures oraz jednego nieustraszonego policjanta. To idealne połączenie do stworzenia różnorodnych scenariuszy i przygód. W środku znajdziemy dokładnie:

  • radiowóz policyjny,
  • furgonetkę z lodami,
  • bankomat,
  • 3 figurki,
  • małe akcesoria, takie jak: kajdanki, łom, łańcuch, lody.

Policyjny pościg za furgonetką z lodami LEGO – recenzja

Jednym z najbardziej fascynujących elementów tego zestawu LEGO City jest furgonetka z lodami, która została wyposażona w wyrzutnię lodowych pocisków. To niewątpliwie dodaje dynamiczności i realizmu podczas odgrywania policyjnych pościgów. Poza tym sama mam frajdę, bawiąc się właśnie wyrzutnią. Wyrzutnia jest prosta w obsłudze, fajnie działa, więc tu nie mam nic do zarzucenia. Drzwi w furgonetce są otwierane i w środku znajdują się m.in. dwa lody oraz komputer — centrum dowodzenia złodziei. Genialna sprawa! Ciekawym detalem jest hak przyczepiony do samochodu. Złodziej zahacza nim o bankomat i gdy furgonetka zaczyna jechać, to z bankomatu wyskakuje ta część z pieniędzmi.

lego city 60314

Dodatkowo radiowóz policyjny jest wyposażony w narzędzie do przekłuwania opon, co stanowi świetne urozmaicenie podczas akcji.

Ten zestaw to także doskonały pomysł na prezent dla dziecka. Zarówno dla pięciolatków, jak i starszych dzieci, sprawi radość i zagwarantuje długie godziny kreatywnej zabawy. Ponadto, podczas konstruowania i odgrywania różnych scenariuszy, dzieci rozwijają ważne umiejętności, takie jak zdolności kreatywne i pewność siebie.

LEGO City Policyjny pościg za furgonetką z lodami recenzja

O jakości zestawu LEGO nie trzeba nawet wspominać – spełnia on rygorystyczne standardy branżowe, co gwarantuje jednolitość i kompatybilność elementów. Ponadto wszystkie klocki i akcesoria przechodzą liczne testy bezpieczeństwa, zapewniając rodzicom pewność, że ich dzieci bawią się produktami spełniającymi najwyższe światowe standardy. I co istotne, układanie klocków ma wiele zalet, o czym pisałam już w artykule: Dlaczego warto kupić dzieciom klocki lego, do którego Was odsyłam.

Zestaw do recenzji otrzymaliśmy od TaniaKsiazka.pl . Recenzja jest szczera — otrzymanie zestawu nie wpłynęło na moją opinię.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *