LEGO Creator Łazik terenowy 31123 – recenzja

LEGO to marka, która od lat dostarcza niezliczone godziny zabawy i kreatywności. Jednym z ich najnowszych zestawów, które trafił w nasze ręce, jest LEGO Creator Łazik terenowy 31123, który zapewnia mnóstwo radości podczas budowania.

Creator Łazik terenowy – 3 pojazdy w 1 zestawie

Nazwa i numer: 31123 – Łazik terenowy
Seria: LEGO Creator
Data premiery: 1 marca 2022
Liczba elementów: 160
Cena katalogowa: ok. 60 zł.
Wiek dziecka: 7+
Gdzie kupić: TaniaKsiazka.pl

LEGO Creator łazik terenowy to 3 fajne pojazdy umieszczone w 1 zestawie. Brzmi fantastycznie, prawda? W praktyce oznacza to, że dziecko ma aż 3 opcje budowania i zabawy trzema różnymi pojazdami: łazikiem, ładowarką oraz pojazdem terenowym.

Jeżeli chodzi o główne zalety zestawu, to wymieniłabym:

  • możliwość zbudowania aż 3 różnych pojazdów,
  • dokładne odwzorowanie szczegółów,
  • wysoka jakość wykonania,
  • wszechstronne możliwości zabawy.

Ponadto konstrukcja pojazdu jest niewielka, więc nie ma problemy, aby zabrać zabawkę ze sobą w podróż!

lazik terenowy

Recenzja i opinia LEGO Creator Łazik terenowy

Na samym początku zaznaczę, że to pierwszy zestaw z serii LEGO Creator. Wcześniej zamawialiśmy z serii City np. LEGO City samochód elektryczny. Miałam obawy, bo jednak jest zestaw dla starszych dzieci, ale Maksysiowi się tak spodobał, że zamówiłam. Stwierdziłam, że jeżeli będzie miał problem ze złożeniem, to mu po prostu pomogę. I powiem Wam, że złożył sam! Oczywiście byłam obok, nadzorowałam, pokazywałam na instrukcji, co ma szukać i jak złożyć, ale tak to składam samodzielnie. Jestem bardzo dumna, bo zestaw jest od 7 lat, a Maksymilian naprawdę dobrze sobie poradził.

Maksyś jest fanem koparek i innych pojazdów budowalnych, więc wybrał ładowarkę — nie dziwi to nikogo, kto go zna. Tu w ogóle nie było miejsca na inną konstrukcję.

creator lazik terenowy

Jeśli chodzi o naszą opinię, to w przypadku LEGO ona zawsze będzie pozytywna. Zarówno Maks, jak i ja, kochamy klocki, a LEGO to klasyka. Nie da się nie lubić. Poza tym składanie modelu niesie za sobą wiele korzyści — tu odsyłam Was do artykułu: Dlaczego warto kupić dzieciom klocki LEGO? Tam wszystko dokładnie wyjaśniam!

LEGO Creator Łazik terenowy 31123 to doskonały zestaw dla dzieci i to nie tylko od 7 roku życia, ale i nieco wcześniej. Szczególnie dla fanów pojazdów. Jest to świetny sposób na rozwijanie kreatywności, wyobraźni i umiejętności konstrukcyjnych. Zestaw jest również świetnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Gorąco polecam!

Zestaw do recenzji otrzymaliśmy od TaniaKsiazka.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *