Pomysł na prezent

Pomysł na prezent: czekoladki Chocolissimo

Słodycze to jedno z moich największych uzależnień. Choć na co dzień staram się zdrowo odżywiać, trenuję, to jednak słodyczy nie potrafię wyeliminować z mojego jadłospisu. Ale jak to się mówi „wszystko dla ludzi, byle z umiarem”. Dziś chciałabym napisać kilka słów o słodkościach, które dostałam od Chocolissimo. Dodatkowo taką słodkość możecie wygrać w konkursie, organizowanym na moim fanpage’u KLIK.
Taki zestaw słodkości może stanowić idealny prezent dla rodziców, rodzeństwa, przyjaciół lub ukochanej osoby. Firma ma bogaty asortyment. Mamy do wyboru zakładki, gdzie możemy wybrać czekoladę np. dla mamy, dla niej, dla niego, z okazji dnia kobiet itd. Co więcej, nie tylko możecie wybierać spośród wielu opcji, ale również sami
możecie stworzyć chociażby pralinki! Możecie zdecydować jaki ma mieć kształt, smak, dodatki oraz opakowanie – czyż to nie wspaniałe? Do tego możemy wybrać spersonalizowaną wersję słodkości. Jesteście ciekawi co ja dostałam i co jest do wygrania? Zapraszam do przeczytania dalszej części.

A oto moje smakołyki

1. Pralinki Love&Rock:
W skład słodkości Love&Rock wchodzą 4  pralinki o różnych smakach. Na razie wypróbowałam dwie (wspólnie z koleżanką) – bardzo dobre i jednocześnie słodkie. Jedynym ich minusem jest dość długa lista E dodatków w składzie.

2. Pantofelek z czekolady:
Piękny i subtelnie wykonany pantofelek z mlecznej czekolady. Klasyczna
elegancja na wysokim obcasie. Bucik ma wymiary: długość 16 cm, wysokość
13 cm, szerokość 6.5 cm. Prezent o którym śni każda kobieta gustująca w
wysokich obcasach i mlecznej czekoladzie.
Produkt jest tak pięknie zrobiony, że aż szkoda go jeść:p Ja jestem miłośniczką mlecznej
i białek czekolady, szilek również, więc to idealny prezent:)

3. Tort:
Do delikatnie mlecznej czekolady w kształcie serca, dodano chrupiące orzechy włoskie i dwa afordyzjaki pobudzający anyż mielony i słodkie truskawki. Miłosną tabliczkę zapakowano w kartonik My Love. Torcik możecie wygrać w konkursie na moim fanpage’u KLIK.

Podsumowanie:
Uważam, że takie czekoladki to bardzo fajny pomysł na prezent. Firma ma naprawdę bogatą i ciekawą ofertę. Możliwość spersonalizowania słodkości, wyboru kształtów, stworzenia własnych pralinek, sprawia, że czekolada staje się prezentem stworzonym idealnie dla danej osoby, w zależności co lubi, co ceni i ile dla nas znaczy. Srdecznie polecam wszystkim przejrzenie strony 🙂

xoxo Sandi
34 komentarze
Previous Post
4 marca 2015
Next Post
4 marca 2015

34 komentarze

Leave a Reply