Categories klocki LEGO

LEGO Technic Ładowarka teleskopowa 42133

Jeżeli śledzicie moje profile, to dobrze wiecie, że zarówno Maksymilian, jak i ja kochamy klocki LEGO, a każdy zestaw to dla nas super zabawa i wspólny czas. Tym razem w nasze ręce wpadło LEGO Technic Ładowarka teleskopowa 42133.

LEGO Technic Ładowarka teleskopowa 42133

Zestaw LEGO Technic Ładowarka teleskopowa 42133

Nazwa i numer: Ładowarka teleskopowa 42133
Seria: LEGO Technic
Data premiery: 2022
Liczba elementów: 144
Cena katalogowa: ok. 40 zł.
Wiek dziecka: 7+
Gdzie kupić: TaniaKsiazka.pl

Ładowarka teleskopowa jest z serii LEGO Technic — to specjalna seria zestawów klocków LEGO, która wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami, ruchomymi elementami oraz bardziej skomplikowanymi konstrukcjami w porównaniu do standardowych zestawów klocków LEGO. Seria LEGO Technic została stworzona w celu zaspokojenia potrzeb bardziej zaawansowanych i technicznie zorientowanych budowniczych oraz miłośników konstrukcji.

Ładowarka teleskopowa jest bardzo realistyczna i ma wiele funkcji. Może poruszać się na wszystkich osiach, wysięgnik może się wysuwać i obracać, a ramię może się podnosić i opuszczać. Maksymilianowi bardzo podoba się zabawa z ładowarką teleskopową. Często ustawia ją w różnych miejscach w domu i wymyśla różne scenariusze zabawy.

LEGO Ładowarka teleskopowa

Zestaw LEGO Technic Ładowarka teleskopowa 42133 to świetna zabawka dla dzieci, które lubią budować i bawić się klockami. Jest to również bardzo edukacyjna zabawka, która rozwija kreatywność, zdolności motoryczne i logiczne myślenie. Gorąco polecam ten zestaw wszystkim rodzicom, którzy szukają zabawki dla swoich dzieci.

Recenzja LEGO Technic Ładowarka teleskopowa

Zaraz po otwarciu pudełka zaczęło się prawdziwe przygoda! Maksymilian z oczami pełnymi zachwytu rozpoczął budowanie ładowarki teleskopowej wraz z moją pomocą. Instrukcje były zrozumiałe i jasne, ale przyznam, że dla czterolatka seria technic jest nieco trudna. Mieliśmy już klocki 7+ i Maksyś dawał radę, ale jednak do składania klocków z serii technic. Trzeba nieco więcej umiejętności.

Tak czy siak, składanie to była nie tylko zabawa dla Maksymiliana, ale i dla mnie, obserwowanie, jak powstaje trójwymiarowa maszyna, były naprawdę fascynujące. Kiedy nasza ładowarka teleskopowa wreszcie stanęła na swoich kołach, wiedzieliśmy, że czeka nas mnóstwo godzin kreatywnej zabawy. Ruchome części, takie jak teleskopowy wysięgnik, obracający się kombinezon i ładująca łyżka, dostarczyły Maksymilianowi wiele frajdy i inspiracji do tworzenia swoich akcji budowlanych. Niezliczone razy zobaczyłam go, wyobrażając sobie, że pomaga w budowaniu nowego domu czy innych wielkich projektów.

ladowarka teleskopowa

Zestaw Technic 42133 nie tylko dostarcza rozrywki, ale również wspomaga rozwój umiejętności mojego synka. Budowanie tego rodzaju konstrukcji wymaga cierpliwości, precyzji i logicznego myślenia. To doskonała okazja, aby ćwiczyć zdolności manualne i rozwijać wyobraźnię w trakcie zabawy. Zresztą już pisałam w jednym z artykułów, dlaczego warto kupić dzieciom klocki LEGO i jakie korzyści niesie za sobą ich układanie.

Wpis powstał we współpracy z TaniaKsiazka.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *