Categories Bez kategorii

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Samochód to bez wątpienia niezbędna rzecz w naszym życiu. Kto by pomyślałam kilkanaście lat temu, że bez niego nie wyobrażamy sobie dnia?

Dla wielu osób samochód jest niezwykle ważny. Nie tylko służy do wygody, ale potrzebny jest w pracy: aby nim do niej dojechać, bądź by wykonać daną pracę. W życiu codziennym również jest bardzo przydatny, dzięki możliwości szybkiego przemieszczenia się z punktu A do punktu B. I choć uwielbiam spacery czy jazdę na rowerze, to nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez auta. Po pierwsze ułatwia mi dojazd do pracy – skraca go, dzięki czemu mogę wykonać więcej obowiązków w ciągu dnia. Po drugie pozwala na wykonanie wielu czynności np. mogę sprawić radość babci zabierając ją na cmentarz (miałaby problem, aby tam dojść). A wiecie, że uśmiech babci to bezcenny i piękny widok. I po trzecie – jest mega wygodny! Niestety nie zawsze prawo jazdy jest równoznaczne z posiadaniem auta. Co jeśli szykuje nam się wyjazd na dzień, weekend czy dłuższy okres? Ponadto auto może nam się popsuć i spędzić u mechanika kilka dobrych dni, mimo że jest nam potrzebne. Co wtedy? Wystarczy skorzystać z wypożyczalni samochodów autocash24.pl. Firma oferuje wypożyczenia krótkoterminowe, średnioterminowe i długoterminowe. Wybór zależy od tego, na ile auto potrzebujemy.

DOKUMENTY:

Aby wynająć auto potrzebujemy dwóch dokumentów: dowód lub paszport oraz prawo jazdy

JAK DOKONAĆ REZERWACJI AUTA?

Samochód możemy zarezerwować poprzez funkcję rezerwacji, która jest zamieszczona na stronie głównej firmy.

JAK WYGLĄDAJĄ OPŁATY?

Opłata za wynajem dokonywana jest kartą, gotówką lub przelewem. W cenie wliczone jest ubezpieczenie standardowe AC, OC, NNW. Ponadto jest jeszcze kaucja kredytowa – możliwa gotówkowa lub pozostawienie swojego auta jako kaucję.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ PRZED WYPOŻYCZENIEM?

Przed wyruszeniem w podróż pamiętajmy, aby dokładnie obejrzeć wypożyczane auto: sprawdzić stan opon, płyny eksploatacyjne, stan licznika (czy jest zgodny z tym, co zapiano w umowie najmu). To niezwykle istotne, ponieważ wypożyczalnie chcą, aby wypożyczone auto wróciło w takim samym stanie.

7 comments

Agnieszka says:

Bez auta zdecydowanie nie ma życia… oj trudno by mi było!
pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

Ania says:

Auto musi byś – najlepiej własne, ale jak nie ma to wypożyczone 🙂

Szalony Max says:

Miałem przyjemność wypożyczyć kiedyś samochód sportowy i muszę przyznać, że to może zaspokoić ciekawość na długo. Świetna rozrywka, którą polecam każdemu 🙂

Krzysztoff says:

Kilka razy w życiu wypożyczalnia samochodówuratowała mi sytuację. Często podróżuję służbowo i czasami zdarza się, że muszę znaleźć się gdzieś w bardzo krótkim czasie 🙂 na szczęście wypożyczalnie pozwalają na przedłużenie najmu za niewielką dopłatą. To na pewno bardzo sprytne rozwiązanie.

Express-Auto says:

Zadzwoń lub wyślij zapytanie i wypożycz samochód na miarę Twoich potrzeb. Samochody podstawiamy w wybrane przez Ciebie miejsce w Gdańsku np na lotnisku w Gdańsku Potrzebujesz mały lub duży samochód? Nie ma problemu, szeroki wybór

Laweta Gdańsk says:

jak komuś sie zepsuje auto słuzymy pomocą w Gdańsku – laweta na czas

Redakcja NajtaniejuAgenta.pl says:

Usługi wypożyczalni samochodów to naprawdę wygodne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Jeszcze nigdy nie korzystałem z tego tutaj w Polsce, ale bardzo często wynajmuję samochody za granicą, na wakacjach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *