Novakid — nauka angielskiego dla dzieci online. recenzja

Nauka angielskiego dla dzieci online to doskonałe rozwiązanie, które niesie za sobą wiele zalet. My korzystamy z Novakid, innowacyjnego narzędzia, do nauki języka przez Internet. Jak się sprawdza? Oto recenzja i moja opinia!

novakid recenzja

Nauka angielskiego — online czy stacjonarnie?

W dzisiejszym cyfrowym świecie wiele dziedzin edukacji przechodzi dynamiczną transformację, a jednym z najbardziej widocznych przykładów jest nauka języków obcych online. W przeszłości nauka angielskiego odbywała się głównie w tradycyjnych szkołach stacjonarnych, ale teraz coraz więcej osób korzysta z możliwości nauki przez internet. I choć początkowo wiele osób sceptycznie było nastawionych do takiego rozwiązania, to ostatecznie okazuje się, że jest to fenomenalna opcja!

Angielski dla dzieci online to doskonałe rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści, do których zaliczymy:

  1. Wygodę i elastyczność czasową. Nie ma potrzeby podróżowania do szkoły ani dostosowywania się do sztywnego harmonogramu. Dziecko może uczyć się angielskiego w dowolnym miejscu i czasie, co daje Ci pełną swobodę dostosowania nauki do codziennego harmonogramu. Dzieci mogą uczyć się w zaciszu swojego domu, co jest wygodne i sprzyja koncentracji. Jest to szczególnie korzystne dla osób pracujących, rodziców czy osób, które mają ograniczony dostęp do tradycyjnych szkół językowych. Dzieci mogą uczyć się w zaciszu swojego domu, co jest wygodne i sprzyja koncentracji.
  2. Indywidualne podejście i koncentrację na uczniu. Nauka angielskiego dla dzieci umożliwia indywidualne podejście i większą koncentrację. Podczas lekcji online nauczyciel kieruje całą uwagę na Twoją pociechę, ponieważ jest jedynym uczniem w czasie trwania lekcji. Nauczyciele mogą dostosowywać materiały i tempo nauki do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania malucha.
  3. Interaktywne i atrakcyjne materiały. Platforma edukacyjna Novakid oferuje naukę angielskiego online dla dzieci, wykorzystując interaktywne i atrakcyjne materiały. Dzieci mogą korzystać z kolorowych animacji, gier, książek, które nie tylko uczą języka angielskiego, ale również rozwijają ich zainteresowanie i motywację do nauki.

Novakid — Innowacyjne narzędzie do nauki języka angielskiego dla dzieci

Na samym początku wyjaśnię, czym jest Novakid. To platforma do nauki języka angielskiego skoncentrowana na nauce języka angielskiego dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, która oferuje interaktywne zajęcia z wykwalifikowanymi nauczycielami, a także różnorodne materiały i gry, wspierające rozwój językowy dziecka. Te interaktywne elementy sprawiają, że nauka jest zabawna i przystępna, co zwiększa zaangażowanie dzieci i motywację do kontynuowania nauki.

novakid kod rabatowy

Bardzo fajne jest to, że na platformie można zamówić lekcję próbną, dzięki której można przetestować platformę i ocenić, czy jest ona odpowiednia dla dziecka. Także nie kupujesz kota w worku, a dokładnie sprawdzasz możliwości platformy przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie.

novakid platforma do nauki języka angielskiego

Dlaczego warto wybrać naukę z Novakid? Recenzja

Jestem zwolenniczką nauki online i od samego początku wiedziałam, że będę zachwycona platformą Novakid. I rzeczywiście tak jest! Jako że Maksyś jest jeszcze mały, to postanowiłam, że będę z nim grać w gry, tłumacząc, co musi zrobić, a także uczestniczyć w lekcjach. I choć bałam się, że młody będzie niechętny, to okazało się, że bardzo mu się podoba i sam prosił, abyśmy zagrali w grę czy rozwiązali quiz.

Na hasło
MAMAMAMA20
macie – 20% zniżki 4-12 tygodni subskrybcji

Uważam, że taka nauka angielskiego dla 4 latka to najlepsza forma. Dlaczego jeszcze warto wybrać naukę z platformą?

Zespół doświadczonych nauczycieli

Jednym z najważniejszych atutów Novakid, który sobie cenię, jest zespół doświadczonych nauczycieli, którzy są ekspertami w nauczaniu języka angielskiego dla dzieci. Zajęcia są prowadzone indywidualnie, co oznacza, że nauczyciel poświęca pełną uwagę każdemu uczniowi, dostosowując tempo nauki i materiały do jego poziomu i potrzeb. Co więcej, mamy możliwość wybrania nauczyciela z listy. Znajdziemy tam podstawowe informacje, a także obejrzymy filmik, w którym nauczyciel się prezentuje.

platforma do nauki angielskiego

Spotkania 1:1

Indywidualne lekcje angielskiego dla dzieci to ogromny plus platformy. Nauczyciel skupiony jest na maluchu, a nie grupie. Program jest dostosowany do potrzeb oraz umiejętności ucznia. Nauczyciele starają się zrozumieć preferencje, cele i styl uczenia się dziecka, aby dostarczyć spersonalizowaną i efektywną naukę. Dzięki temu każde dziecko może rozwijać się w tempie, które jest dla niego odpowiednie.

Dodatkowe materiały do nauki

Novakid oferuje również wiele różnorodnych materiałów do nauki, które są dostępne na platformie. Znajdują się tam interaktywne gry, ćwiczenia pisemne, nagrania audio i wiele innych. Dzięki różnorodności materiałów dzieci mają możliwość praktykowania różnych umiejętności językowych, takich jak czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie.

platforma do nauki angielskiego dla dzieci

Elastyczność

Kolejnym plusem Novakid jest elastyczność czasowa. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, co sprawia, że nauka języka angielskiego staje się łatwiejsza i bardziej dostępna dla rodziców i dzieci. Angielski dla dzieci w domu to bardzo wygodne rozwiązanie niemal dla każdego, bo jest wygodne, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Język angielski z native speakerem dla dzieci

NovaKid oferuje angielski dla dzieci z native speakerem. To daje dzieciom unikalną szansę słuchania autentycznego akcentu i nauki poprawnej wymowy od samego początku. Dzięki temu dzieci szybko przyzwyczajają się do naturalnego brzmienia języka i rozwijają swój słuch językowy.

Nauka poprzez zabawę z Novakid

Jestem zwolenniczką nauki poprzez zabawę, odpowiednie podejście do malucha i właśnie to oferuje platforma. Tutaj nauczyciel dostosowuje poziom do poziomu wiedzy dziecka. Nie ma miejsca na presję.

novakid

Co istotne, zajęcia nie wymagają obecności rodzica. Oczywiście na początku jest to wskazane, zwłaszcza u małych dzieci, jak Maksyś, aby maluszek się oswoił.

Intuicyjny panel

Co więcej, w każdej chwili możemy zarządzać harmonogramem lekcji, doborem nauczyciela, a także możemy przenieść lekcję na inny termin.

Z panelu rodzica widzimy również postępy naszego maluszka, jego osiągnięcia. Dodatkowo mamy możliwość odtwarzać odbyte lekcje. Z kolei maluch może tam odrabiać lekcję czy też grać w gry

*Artykuł sponsorowany powstał we współpracy z Novakid

3 comments

Joanna B. says:

Super! Czegoś takiego szukałam!

Joanna Kadej SkrzAsie says:

Taka nauka zdecydowanie jest bardziej elastyczna i przyjazna, niż standardowa wizyta u korepetytora. Polecam wszystkim 😁

Anka says:

Hejka, moje dzieciaki chodzą do przedszkola anglojęzycznego w Bydgoszczy. Świetne podejście do nauki poprzez zabawę. Z NovaKid jeszcze nie korzystaliśmy, ale mojej córce z pewnością by się spodobała taka rozmowa np. z typowym anglikiem. Może wypróbujemy 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *